Корзина
Более 300 отзывов! Спасибо, ми работаем для вас :)
+380 (95) 757-01-03
Интернет-магазин MarketGO.com.ua
Корзина

Отзывы о компании Marketgo.com.ua

  • Оксана Г.
    Отлично
  • Канивец А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Нейтрально

    Была расстроена тем что товар был плохо упакован,коробка не плотно закрыта,спинка без защитной пленки и поцарапана сильно в одном месте,так же повреждена ткань оббивки снизу сиденья и ещё пару небольших царапин на других частях

  • Нина Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Виктор Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Олександр Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Олександра К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Сергей К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Йосип Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Олег П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Заказ доставлен быстро. Вентилятор работает. Спасибо.

  • Вадим Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Хорошо

    Товар не відповідає фото. Тріснутий корпус в 2х місцях. Просто відстій.
    Далі наша переписка:
    -Можна зробити повернення або можемо Вам запропонувати компенсацію
    -Якби я його не складав, то можна було б повернути. Краще компенсацію.
    -Якак б Вас задовольнила сумма компенсації ?
    -500 грн
    -Ого. А чому такая велика компенсація ? Там сам товар коштував 615грн. + тріщина могла з`явитися із-за недбалого трансортування Нової пошти. Інший товар але йог оціна такаж сама . Пересілка товару була невелика . нажаль ми не можемо зробити таку велику компенсацію. Із усіх міркувань ми можемо зробити снижку 35% за товар, а також урахувати безкоштовну доставку 58 грн. Це буде сумма 275 грн .
    -Чому така сумма? Все просто.
    1. Не тей товар.
    2. Побитий корпус.
    3.В описі було написано: Упаковка заводська! А, приїхало незрозуміло що,ось тому можливо і поломалось.
    4.Вібрація здоровенна.
    5. Трумаєш руку на відстані 15 см від лопостей-взагалі нема потоку повітря,що на 1,2,3 швидкостях.
    Це просто кошти викинуті на смітник.
    Якщо в попереднього магазину, я замовляв, мене попередили що прийшла інша партія і такого як на фото вентилятора нема.
    Якщо краще вирішити не можливо, буду радий і за 275 грн. Як кажуть : " і на цьому дякую"
    -Для збільшення компенсації ви можете зробити відео як саме вентилятор вибрірує и якщо можливо зробіть відео з папірцем як він дує.
    Кінець історії закінчився добре. Я вислав вентилятор назад. Кошти повернули. Був здивований,так як, вже не розраховував отримати їх назад.