
Стілець барний JS Stillo крісло барне поворотне з підніжкою для дому кафе ресторану барної стійки M_2263
2 185 ₴
- В наявності
- Код: R22638_серый
+380 (95) 757-01-03
Vodafonповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підніжка | Так |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 1100 мм |
| Глибина табуретки | 460 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 185 ₴







