
Крісло комп'ютерне дитяче Bonro BN-619 біло-рожеве робоче на колесах для дітей M_2038
1 301 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R20383_серый
Крісло комп'ютерне дитяче Bonro BN-619 робоче колесо для дітей
Відчуйте ідеальний комфорт з кріслом BN-619! Ця модель створена з преміальних матеріалів, що забезпечують її надійність та елегантний вигляд. Завдяки плавному регулюванню висоти сидіння за допомогою газліфта, ви легко налаштуєте крісло під свої потреби. Стабільна п'ятипроменева основа гарантує безпеку та впевненість у кожному русі. А інноваційна еластична сітка дозволить вашій шкірі дихати, запобігаючи перегріву та забезпечуючи свіжість протягом усього дня.
Характеристики:
-
Вентильована спинка: так;
-
Плавне регулювання висоти: так;
-
Основа стільця: пластикова основа з каучуковими колесами;
-
Висота крісла: мін.84 см - макс.93 см;
-
Ширина сидіння: 47 см;
-
Глибина сидіння: 44 см;
-
Максимальна висота сидіння: 51 см;
-
Мінімальна висота сидіння: 40 см;
-
Висота спинки : 49 см;
-
Ширина спинки : 41 см;
-
Максимальне навантаження: 90 кг;
-
Вага (з упаковкою): 8;
-
Гарантія: 12 місяців;
-
Країна виробник : Китай.
Доставка тільки Новою Поштою та лише територією України. САМОВИВОЗУ НЕМАЄ. Подробиці читайте в розділі “Доставка та оплата”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 8 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 49 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Ширина спинки | 41 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 510 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 400 |
| Висота сидіння крісла | Да |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Оббивний матеріал спинки крісла | тканина-сітка |
- Ціна: 1 301 ₴




