
Барний стілець Hoker MONZO з регулюванням висоти і поворотом сидіння Еко шкіра M_0265
2 005 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R0265_белый
+380 (95) 757-01-03
Vodafonповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барний стілець Hoker MONZO з регулюванням висоти і поворотом сидіння Еко шкіра
Характеристика:
-
Стілець Hoker виготовлений з еко-шкіри високої якості
-
Сучасний і стильний дизайн
-
Хромовані металеві елементи
-
Регулювання висоти (пневмопатрон)
-
Гумова накладка на ніжці запобігає пошкодженню підлогового покриття
-
Обертання по колу на 360 градусів
-
Підставка для ніг
-
Проста і швидка установка
-
Максимальне навантаження: 100 кг
Розміри:
-
Ширина сидіння: 43.5 см
-
Висота спинки: 30 см
-
Глибина сидіння: 36 см
-
Ширина підніжки: 29 см
-
Максимальна висота сидіння: 82 см
-
Мінімальна висота сидіння: 62 см
Доставка тільки Новою Поштою та лише територією України. САМОВИВОЗУ НЕМАЄ. Подробиці читайте в розділі "Доставка і оплата".
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1120 мм |
| Глибина табуретки | 360 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 1120 |
| Матеріал | Метал |
| Оббивний матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Комплектація підніжкою |
| Призначення | Побутове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 005 ₴



