-37%

Тент-парус тіньовий 4 x 4 м Springos для будинку саду та туризму R_1843
3 499 ₴
2 199 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: R18434
+380 (95) 757-01-03
Vodafonповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 4 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність люверсів | Да |
| Особливості | Водонепроникність, Сонцезахист |
| Площа | 20 кв.м |
| Ширина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴








