
Стілець Just Sit IMPERIA velvet крісло для вітальні кухні кафе ресторану M_2340 Бежевий
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R23407_бежевый
Стілець Just Sit IMPERIA velvet крісло для вітальні кухні кафе ресторану
Це зручне та стильне крісло ідеально підходить для сучасної вітальні, кухні чи їдальні. Завдяки своєму елегантному дизайну воно чудово впишеться як у гламурні композиції, так і в інтер'єри у стилі лофт. Виріб вирізняється якісним та естетичним виконанням з увагою до деталей.
Крісло забезпечує високий комфорт завдяки обтічному профілю спинки та сидінню, що обертається на 360°. Воно оббите м'якою велюровою тканиною, прикрашеною ефектним плетінням, що слугує додатковим декоративним елементом. Сидіння та спинка мають шар м'якого поролонового наповнювача.
Використані матеріали гарантують довговічність та простоту догляду. Оббивка має характерний блиск, змінюючи відтінок під впливом дотику, є щільною та стійкою до пілінгу. Особливою перевагою є легкість видалення шерсті тварин, що робить це крісло ідеальним вибором для власників домашніх улюбленців та сімей з дітьми.
Характеристики:
-
Висота стільця: 73 см
-
Ширина сидіння: 48 см
-
Глибина сидіння: 41 см
-
Висота сидіння: 49 см
-
Максимальне навантаження: 120 кг
-
Стиль оформлення: модерн, лофт
-
Оббивка: оксамитова тканина
-
Ніжки: метал
-
Колір: кремовий
-
Колір ніжки: золото хром
Доставка тільки Новою Поштою та лише територією України. САМОВИВОЗУ НЕМАЄ. Подробиці читайте в розділі "Доставка і оплата".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JUST SIT |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | крісло |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 730 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 730 |
| Оббивний матеріал | Вельвет |
- Ціна: Ціну уточнюйте
