
Стілець розкладний B-019 для кухні кафе M_2261
3 085 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: R22619_6шт
+380 (95) 757-01-03
Vodafonповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 775 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 085 ₴






