
Гойдалка садова Fregat KOMFORT з навісом для літнього відпочинку M_2521 Бежевий
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: R25219_бежевый
+380 (95) 757-01-03
Vodafonповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Furnide |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 1530 мм |
| Глибина | 1180 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







