
Барний стілець Hoker Just Sit ASTANA PLUS з регулюванням сидіння за висотою на колесах M_1171 Чорний
2 595 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R11718_черный
Барний стілець Hoker Just Sit ASTANA PLUS з регулюванням сидіння по висоті на колесах
Модель Astana Plus - це вибір для людей, які цінують модний сучасний дизайн.
Сучасні технологічні можливості дозволяють виробляти високоякісну екологічну шкіру зі властивостями та зовнішнім поглядом, подібною до натуральної шкіри.
Матеріал у цій версії більш стійкий до дії води, і що дуже важливо, він міцний, гнучкий і не потребує обслуговування. Сидіння оббите екошкірою найвищої якості, доступну в декількох кольорах. Одразу після функціонального та міцного сидіння ми зосереджуємось на надійних механізмах регулювання висоти. Ми пропонуємо перевірені системи, які забезпечують багаторічну безперебійну роботу, завдяки чому уявлень стілець Hoker, крім можливості використовувати його вдома або в офісі, буде ідеально підходити для бару, ресторану чи готелю.
Особливості стільця:
-
швидка та легка збірка
-
м'яке сидіння та спинка
-
спинка та сидіння з екошкіри
-
сучасний стиль
Характеристики:
-
Марка - JUST SIT
-
Матеріал сидіння:Еко-шкіра
-
Матеріал рами: Нержавіюча сталь
-
Наповнення: Піна
Розміри:
-
Ширина сидіння – 42 см
-
Глибина сидіння – 53 см
-
Висота від підлоги до сидіння – 50 см
-
Висота спинки – 31 см
-
Максимально допустиме навантаження – 100 кг...
Доставка тільки Новою Поштою та лише територією України. САМОВИВОЗУ НЕМАЄ. Подробиці читайте в розділі "Доставка і оплата".
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Барний стілець |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 500 мм |
| Глибина табуретки | 530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Призначення | Для дорослих |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 2 595 ₴


