
Батут дитячий з ручкою WCG Koala мінібатут без сітки кімнатний для малюків M_2445 Зелений
2 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R24451_зелений
+380 (95) 757-01-03
Vodafonповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Висота з сіткою | 69 см |
| Висота рами батута | 20 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр батута | 108 см |
| Колір | Зелений |
| Конструкція | Шестикутна |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴

