
Крісло-шезлонг Ranger Relax складане рибальське туристичне для риболовлі кемпінгу туризму M_2545 Чорний
1 499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R25455_чорний
+380 (95) 757-01-03
Vodafonповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 920 |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴








