
Манеж розкладний дитячий 120х120 см Avko з кульками + килимок сухий басейн для дітей M_2560 Рожевий
1 890 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R25608_рожевий
+380 (95) 757-01-03
Vodafonповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Вага манежу | 4 кг |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴






