
Манеж розкладний дитячий 180х200 см Avko з кульками + килимок сухий басейн для дітей M_2561 Рожевий
2 630 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: R25610_рожевий
+380 (95) 757-01-03
Vodafonповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Вага манежу | 6 кг |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 630 ₴





